
Сонячна панель 100W / 18В Cakosimo Туристична сонячна панель Solar Panel
7 110 ₴
6 399 ₴
- Готово к отправке
- Код: 120495C100
- +380 (95) 798-09-54Додатковий
Розкладна сонячна панель Cakosimo 100W / 18В
Особливості:
-Подвійний вихід USB, водонепроникна панель
-Ефективність перетворення>= 21.7%
-Сонячна панель з монокристалічного кремнію PET
-Пакування EVA/матове ПЕТ+ЕТФЕ
-Поліефірна водонепроникна тканина
-Розумний зарядний чіп
-Стійка до високих температур
-Легка і складна
-Термін служби>=50000 разів
Сонячна панель: 100W
Розмір в складеному вигляді: 45.5*43см
Розмір у розкладеному вигляді: 45.5*141.2см
Розмір упаковки: 51 * 49 * 8 см
НВ: 3,6 КГ ВГ: 4 КГ
Зовнішній розмір коробки: 54 * 50 * 26см
Тип мікросхеми: Монокристалічний кремній 182
Матеріал: PET+1200D
Ефективність перетворення: 22
Вихідна напруга: 18В (3 секції)
Вихідний струм: 5.5А (Макс)
Розподільна коробка:
Кабелі та вилки: 18AWG до 5521 3M
Перехідники в комплекті:5521 female to:5525+7909+35135
Час заряджання залежить від часу доби та кута сонячного світла. Максимальна ефективність при розташуванні 90 градусів до сонця.
Не боїться високих температур, а ось пристрій, що заряджається, краще помістити в тіні, в кишеню або під сонячну панель, щоб уникнути перегріву.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип панели | Монокристаллическая |
| Напряжение | 18 В |
| Мощность | 100 Вт |
| Ток при максимальной мощности | 5.5 А |
| Напряжение при максимальной мощности | 18 В |
| Количество элементов | 3 шт |
| Степень защиты IP | 54 |
| КПД, не менее | 21.7 % |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.6 кг |
| Длина | 1415 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Толщина | 3 мм |
- Цена: 6 399 ₴









