
Матрац туристичний Pacoone. Зелений
1 290 ₴
1 161 ₴
- Готово к отправке
- Код: 120495P550G
- +380 (95) 798-09-54Додатковий
Надувний килимок для туризму Pacoone
Назва бренду: Pacoone
Місткість: одномісний.
Сфера застосування: туризм, кемпінг, на пляжі, в подорожах... та й вдома зручно розмістити гостей.
Колір: зелений
Вага: 0.55кг.
Розмір: 190см*50см*5см.
Розмір (в складеному вигляді): 23см х 9см
Сезонність: 4 сезони.
R-value: 1,3.
Надування: 8-10 вдихів.
Матеріал: 20D нейлон + TPU (поверхнева нейлонова тканина, з TPU покриттям, високої еластичності та герметичності).
Технології на службі туризму! Тепер ваш сон на природі буде набагато комфортнішим та безпечнішим!
Особливості: компактний, водонепроникний, легкий, зручний, приємний на дотик, значно компактніший за поролонові килимки. Добре продуманий ергономічний дизайн. Поставляється в зручному та якісному чохлі. Покращена конструкція клапана (відкриваючи першу його частину не випускається повітря під час надування, а другу для швидкого здування).
Для більшої зручності та щоб уникнути пробивання матраца, пораджу класти його всередину спального мішка, спеціально для цього підходить спальний мішок у вигляді ковдри. Також тепер не боячись переохолодження, можна використовувати його для сну в гамаку.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Количество мест матраса | одноместный |
| Цвет | Зелёный |
| Количество воздушных камер | 1 |
| Количество воздушных клапанов | 1 |
| Комплектация насосом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Материал съемного чехла | Полиэстер |
| Комплектация | С чехлом |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1900 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Высота | 50 мм |
| Вес | 0.55 кг |
- Цена: 1 161 ₴









