
Сонячна панель 45W чорна. Туристична сонячна панель Solar Panel + кабель для зарядки
3 660 ₴/комплект
- Нет в наличии
- Код: 12049545WЧ/ПЕР
- +380 (95) 798-09-54Додатковий
Сонячна панель 45W чорна. Туристична сонячна панель Solar Panel + кабель для зарядки
ПЕРЕЛІК ПАРАМЕТРІВ ПРОДУКТУ
Складна сонячна панель
Модель THSE08545W
Потужність: 45 Вт
Ефективність перетворення: більше 20%
Вихід
1.USB-A: 5V3A макс;
2.USB-A (помаранчевий): QC3.0 24 Вт макс (5В/9В/12В)
3.Type-C: PD 18W Max (5V/9V/12V)
Вага: 1 кг
Колір: чорний
Матеріал:
Ламінована монокристалічна сонячна панель ETFE; водонепроникна тканина з поліестеру; інтелектуальний зарядний чіп
Розмір в складеному вигляді: 28x19.5x3.5cm
Відкритий розмір: 102x28x1.5cm
Аксесуари Карабін * 2 інструкція
Застосування
Під сонячним світлом безпосередньо заряджайте 12В акумуляторні вироби та смартфони, планшети, банки живлення PSPMP4.... Або інші 5В та протокол QC3.0 і PD електронні пристрої.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PD |
| Страна производитель | Китай |
| Тип панели | Монокристаллическая |
| Мощность | 45 Вт |
| КПД, не менее | 20 % |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1 кг |
| Длина | 1020 мм |
| Ширина | 280 мм |
- Цена: 3 660 ₴/комплект









