Матрац двомісний надувний Pacoone 200*120см
Назва бренду: Pacoone
Місткість: двомісний
Сфера застосування: туризм, кемпінг, на пляжі, в подорожах... та й вдома зручно розмістити гостей.
Колір: темно-синій
Вага: 1,3кг.
Розмір: 200см*120см*5см.
Розмір (в складеному вигляді): 30см х 12см
Сезонність: 4 сезони.
R-value: 2.1
Надування: 16-20 вдихів.
Матеріал: нейлон + TPU (поверхнева нейлонова тканина, з TPU покриттям, високої еластичності та герметичності).
Особливості: компактний, водонепроникний, легкий, зручний, приємний на дотик, значно компактніший за килимки-пінки. Добре продуманий ергономічний дизайн. Поставляється в зручному та якісному чохлі. Покращена конструкція клапана (відкриваючи першу його частину не випускається повітря під час надування, а другу для швидкого здування).
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Количество мест матраса | двухместный |
| Цвет | Синий |
| Количество воздушных клапанов | 1 |
| Тип насоса | механический ножной |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Высота | 120 мм |
| Вес | 1.3 кг |
| Материал изготовления | |
| Верхняя сторона изделия | ТПУ |
| Нижняя сторона изделия | ТПУ |
| Комплектация | |
| Подушка-подголовник | Да |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
- Цена: 3 060 ₴










