-10%

Рюкзак туристичний 3F UL GEAR 40 + 16л Ультралегкий для трекінгу. Сірий. Вага: 850г
4 450 ₴
4 005 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1204953FULGEAR56GREY
+380 (67) 613-09-94
Основний- +380 (95) 798-09-54Додатковий
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Рюкзак туристичний 3F UL GEAR 40 + 16л Ультралегкий для трекінгу. Сірий. Вага: 850г
Місткість: 40+16 літрів
Розміри: 80см*30см*22см
Вага нетто: 0,85 кг
Блискавка: YKK
Пряжка: DURAFLEX
Матеріал: нейлон 210D
Колір: сірий. Інші кольори уточнюйте наявність.
Каркас: в якості каркасу слід використовувати пінопластовий килимок!
Особливості: Водонепроникний, легкий, міцний
Увага! Пінопластовий килимок не входить до комплекту! Але в наявності є, тож за потреби можна доукомплектувати. Найкраще підходить саме Widesea, як на фотографіях.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 3F UL GEAR |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение рюкзака | Трекинговый |
| Объем | 56 л |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Возрастная группа | Для взрослых и подростков |
| Пол | Унисекс |
| Количество лямок | 2 |
| Вес | 850 г |
| Карманы | Фронтальный, Боковые, Верхний |
| Грузоподъемность | 14 кг |
| Особенности рюкзака | Боковая стяжка, Грудная стяжка, Поясной ремень, Верхний клапан, Регулируемый клапан, Водоотталкивающая пропитка, Усиленное дно, Крепление для трекинговых палок |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Глубина | 22 см |
| Ширина | 30 см |
| Высота | 80 см |
| Материал | Нейлон |
Информация для заказа
- Цена: 4 005 ₴








