-10%

Рюкзак 3F UL GEAR 40 + 16л Ультралегкий для трекінгу. Зелений. Вага: 850г + килимок Widesea сіро-коричневий
5 490 ₴/комплект
4 941 ₴/комплект
- Готово к отправке
- Код: 1204953FULGEAR56GREEN/WG
+380 (67) 613-09-94
Основний- +380 (95) 798-09-54Додатковий
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Рюкзак туристичний 3F UL GEAR 40 + 16л Ультралегкий для трекінгу. Зелений. Вага: 850г + туристичний килимок Widesea сіро-коричневий
Ціна за рюкзак з килимком який найкраще підходить для цього рюкзака, бо служить його каркасом.
Рюкзак:
Місткість: 40+16 літрів
Розміри: 80см*30см*22см
Вага нетто: 0,85 кг
Блискавка: YKK
Пряжка: DURAFLEX
Матеріал: нейлон 210D
Колір: зелений. Інші кольори уточнюйте наявність.
Каркас: в якості каркасу слід використовувати пінопластовий килимок!
Особливості: Водонепроникний, легкий, міцний
Ультралегкий туристичний килимок Widesea
Не тільки для час активного відпочинку на природі, але й удома. У складній формі компактний. Килимок поліуретановий, просто складається і займає мало місця у складній формі (56) × 12 × 14 см). Для зручного зберігання у комплекті є чохол. Завдяки алюмінієвому покриттю він не пропускає вологу. Рельєфна поверхня створює масажний ефект, тому втома проходить швидше.
Технічні характеристики:
Матеріал: IXPE і алюмінієва плівка
Колір: сіро-коричневий
Розмір у складі: 56 x 12 x 14 см
Розмір у розвернутому стані: 185 x 56 x 1.8 см
R-value: 2.5
Вага з чохлом: 420 грам
Комплектація:
1 х килимок
1 х чохол
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 3F UL GEAR |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение рюкзака | Трекинговый |
| Объем | 56 л |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Вентиляция спины | Пена |
| Возрастная группа | Для взрослых и подростков |
| Пол | Унисекс |
| Количество лямок | 2 |
| Вес | 850 г |
| Карманы | Фронтальный, Боковые, Верхний |
| Грузоподъемность | 14 кг |
| Особенности рюкзака | Боковая стяжка, Грудная стяжка, Поясной ремень, Верхний клапан, Регулируемый клапан, Водоотталкивающая пропитка, Усиленное дно, Крепление для трекинговых палок |
| Цвет | Зелёный |
| Состояние | Новое |
| Глубина | 22 см |
| Ширина | 30 см |
| Высота | 80 см |
| Материал | Нейлон |
Информация для заказа
- Цена: 4 941 ₴/комплект








