
Солнечная панель Solar Charger 18 Вт
1 560 ₴
1 404 ₴
- Готово к отправке
- Код: 120495SC18
- +380 (95) 798-09-54Додатковий
Сонячна панель Solar Charger 18 Вт
Пікова потужність: 18 Вт
Ефективність перетворення сонячної енергії: 21%.
Робоча температура: - 10 +40 градусів Цельсія
Вихідний інтерфейс: подвійний USB-A + USB-C + DC
Матеріал: монокристалічний кремній + водонепроникний ПВХ
Вихідна напруга: приблизно 5 В
Вихідний струм: 3 А
Макс розмір: 18w - це 3 сонячні елементи, розмір у складеному вигляді: 190мм x 185 мм x 20 мм, розмір у розкритому стані: 560 мм x 185 мм x 3 мм
Вага: 0,36 кг
Підходить для: мобільних телефонів / цифрових камер / MP3 / MP4 / для КПК / GPS і т.д.
Пакет 1 x Сонячний зарядний пристрій
Примітка: Використовується тільки при сонячному світлі.
У різну погоду час зарядки буде відрізнятися. Область застосування: Цифрові пристрої вимагають живлення, таких як: мобільні телефони, банки живлення, MP4, GPS навігатор, камери і т.д.
Застосування: Розгорніть пристрій, розташувавши сонячні панелі на сонці. Чим вертикальніше до сонячних променів розташована панель, тим швидше заряджатиметься пристрій.
Краще заряджати спочатку банку, а від неї телефон. Звісно при цьому втрачається частина електричної енергії, але якщо постійно через хмари сонце переривається, то для батареї телефону це шкідливо. Якщо ж хмар немає, то можна і напряму.
Можна одночасно заряджати два пристрої. Час зарядки залежить від якості та інтенсивності сонячного світла. IOS має автоматичний перезапуск. Щоразу, коли він втратив контакт із прямими сонячними променями, він тимчасово зупиниться і почне знову, автоматично, щойно перехопить сонячний промінь. Пристрій, що заряджається, краще помістити в тіні, або під сонячну панель, щоб уникнути перегріву.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип панели | Монокристаллическая |
| Материал изготовления модуля | Монокристаллический кремний |
| Напряжение | 5 В |
| Мощность | 18 Вт |
| Ток при максимальной мощности | 3 А |
| Напряжение при максимальной мощности | 5 В |
| Количество элементов | 3 шт |
| КПД, не менее | 21 % |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.36 кг |
| Длина | 560 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Толщина | 3 мм |
- Цена: 1 404 ₴






