
Казан из титана 4500 мл + нейлоновый чехол + пароварка
7 190 ₴/комплект
6 471 ₴/комплект
- Готово к отправке
- Код: 120495Т4500Р
- +380 (95) 798-09-54Додатковий
Казан - пароварка з титану 4500 мл + нейлоновий чохол
Матеріал: Титан
Казан на 4500 мл
Пароварка: 2000 мл
Розміри казана:
Зовнішній діаметр 230 см * висота 107 см
Вага казанка: 290 г
Вага: казана з кришкою: 445 г
Вага кришки: 154 г
Вага пароварки: 195 г
Вага: казана з кришкою, пароваркою, дужкою для підвішування у чохлі: 720 г
Ручка для підвішування легко знімається, якщо немає потреби в підвішуванні.
Чому саме титан?
Титан — дуже твердий метал.
Він у 12 разів твердіший за алюміній, в 4 рази — за залізо та мідь.
Титан - легкий і міцний метал.
Він утричі легший за сталь, майже вдвічі легший за залізо і лише в півтора рази важчий за алюміній. А ось у міцності титан не поступається сталі: він у півтора рази міцніший.
Титан - не іржавіє. Посуд добре тримає тепло і не вступає в реакцію з їжею і напоями, а пальники з титану дуже надійні і довговічні, якщо не загубите - передасте у спадок:)
В наявності великий вибір: набори посуду, каструлі, казанки, сковорідки, чайники, чашки, чарки, стакани, тарілки, фільтри для чаю і кави, столові прибори, фляги і пляшки, термоси, газові пальники, спиртівки, решітки гриль, кілочки, лопатки, щепочниці з титану різних розмірів.
Тож якщо саме цей товар Вам не підходить, напишіть на сайті і я пришлю Вам весь перелік виробів з титану, і можливо підкажу що краще для ваших потреб. Приємних покупок:)
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Котелок |
| Форма | Круглая |
| Материал | Титан |
| Объем | 4.5 л |
| Крышка | Есть |
| Ручки | Есть |
| Оптимально для количества человек | 4 чел. |
| Цвет | Серебристый |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 230 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Вес | 0.72 г |
| Толщина материала | 0.5 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Дужка для подвешивания | Есть |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Для плиты и открытого огня |
- Цена: 6 471 ₴/комплект









