
Чашка - казанок 750мл з набором тарілок TOMSHOO
2 750 ₴/комплект
2 475 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 12049559Н/2
- +380 (95) 798-09-54Додатковий
Чашка - казанок 750мл з набором тарілок TOMSHOO
Набір тарілок з титану Tomshoo 3шт
Виробник: Tomshoo
Матеріал: титан
Розміри:
Малий: 97 * 33 мм
Середній: 105 * 33 мм
Великий 113 * 34 мм
Загальна вага: 109г
Колір: титан (оригінальний колір)
Чашка - казанок TOMSHOO 750мл
Производитель: TOMSHOO
Вместительность: 750мл
Цвет: титан (оригинальный цвет)
Вес с крышкой: 120г
Размер: 110*95мм
Размер (посылки в упаковке): 13cм x 11cм х 11см
Материал чашки: титан
Материал ручек и крышки – титан
Титановая чашка-котелок с крышкой, чтобы предотвратить потерю тепла. Круглые края для легкой очистки. Помимо основных ручек есть ручка для подвешивания, которую при желании можно легко снять.
Разборные ручки для удобного использования и хранения.
Чому саме титан?
Титан — дуже твердий метал.
Він у 12 разів твердіший за алюміній, в 4 рази — за залізо та мідь.
Титан - легкий і міцний метал.
Він утричі легший за сталь, майже вдвічі легший за залізо і лише в півтора рази важчий за алюміній. А ось у міцності титан не поступається сталі: він у півтора рази міцніший.
Титан - не іржавіє. Посуд добре тримає тепло і не вступає в реакцію з їжею і напоями, а пальники з титану дуже надійні і довговічні, якщо не загубите передасте у спадок:)
В наявності великий вибір: набори посуду, каструлі, казанки, сковорідки, чайники, чашки, чарки, стакани, тарілки, фільтри для чаю і кави, столові прибори, фляги і пляшки, термоси, газові пальники, спиртівки, решітки гриль, кілочки, лопатки, щепочниці з титану різних розмірів.
Тож, якщо саме цей товар Вам не підходить, напишіть на сайті і я надішлю Вам посилання де є весь перелік виробів з титану, і можливо підкажу що краще для ваших потреб. Приємних покупок:)
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Матеріал | Титан |
| Об`єм | 0.75 мл |
| Висота | 110 мм |
| Колір | Сірий |
| Кришка | Є |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ширина | 95 мм |
| Вага | 0.229 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ручки | Є |
| Форма | Кругла |
| Чохол для зберігання й транспортування | True |
| Мірна шкала | True |
| Тип | Казанок |
| Склад набору | |
| Казан | 1 шт. |
| Тарілка | 3 шт. |
- Ціна: 2 475 ₴/комплект




