Спиртовий пальник LIXADA + 1л біопалива
Виробник: LIXADA
Колір: титан
Вага: 47 г
Розмір: 6,5*4см
Об'єм місткості для палива: 70 мл
Матеріал: титан
Паливо: рідкий спирт, біопаливо
У комплекті нейлоновий мішок для зберігання.
Ця спиртова плита виготовлена з високоякісного титану, надлегкого та міцного у використанні. Його мінірозмір робить його зручним для перенесення. Ідеально підходить для відпочинку на відкритому повітрі, пікніка, подорожей без нічого, тур. походів тощо.
Також можна до замовити титанові пальники, кухлі, виделки, ложки, набори каструль, тарілки тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lixada |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обладнання | Плита |
| Типи палива | Спирт |
| Матеріал газового пальника | Титан |
| Вага | 0.047 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 40 мм |
| Комплектація | |
| Плита | Так |
| Кейс для транспортування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 640 ₴






